Rostlinná výroba

Naše farma obhospodařuje 1800 hektarů orné půdy. Pěstujeme zde převážně obiloviny, řepku, luštěniny a pícniny. Část pěstovaných plodin sami zpracováváme ve vlastních provozech a zbývající prodáváme k dalšímu využití v potravinářství.

Kontaktujte nás

Tržní plodiny

Většinu námi obdělávané půdy zabírají plochy s pšenicí, žitem a řepkou ozimou, které pěstujeme jako tržní komodity. Celý proces od přípravy půdy, setí, ochrany rostlin, sklizně až po skladování komodit zvládáme z vlastních zdrojů.

Nezávislé hospodaření

K dispozici hospodaření máme 6 traktorů o výkonu 120 – 370 PS značky NEW HOLLAND a JOHN DEERE. Ochranu rostlin provádíme se samochodným postřikovačem JD R4040i se záběrem 36 metrů. Na sklizeň úrody využíváme dvě sklízecí mlátičky NH CX8080 se záběrem lišty 7,2m a CLAAS Lexion 670i s 9,3m širokou lištou. K urychlení sklizně používáme překládací vůz značky ANNABURGER. Na zpracování půdy používáme diskový podmítač HORSCH Joker v záběru 8 metrů, radličkové hloubkové kypřiče HORSCH terrano a VADERSTAD Topdown v záběrech 5 metrů, k setí používáme radličkovou sečku s přihnojením pevných hnojiv HORSCH Sprinter v záběru 6 metrů. Pro uskladnění komodit využíváme vlastní posklizňovou linku s čističkou a sušičkou zrna s kapacitou uskladnění přes 4000 tun. Na sklizeň pícnin jsme vybaveni kompletní linkou od značky POTTINGER.