Rostlinná výroba

Naše farma obhospodařuje 1500 hektarů orné půdy. Pěstujeme zde převážně obiloviny, řepku, luštěniny a pícniny. Část pěstovaných plodin sami zpracováváme a zbývající prodáváme k dalšímu využití v potravinářství.

Kontaktujte nás

Tržní plodiny

Většinu námi obdělávané půdy zabírají pole s pšenicí, žitem a řepku ozimou, které pěstujeme jako tržní komodity. Celý proces přípravy půdy, pěstování a sklizně zvládáme z vlastních zdrojů za pomoci moderního vybavení.

Nezávislé hospodaření

Od přípravy půdy, přes pěstování, sklizeň až po uskladnění plodin si vystačíme kompletně s vlastními zdroji. Využíváme pět traktorů – NEW HOLLAND (120 – 200 PS), Challenger  (300 PS) se samochodným postřikovačem John Deere se záběrem 36m a tři traktory John Deere (230 – 400 PS). Na přípravu půdy máme diskový podmítač 8m, radličkový kypřič 5m a radličkovou sečku 6m od značky HORSCH. Na sklizeň máme dvě mlátičky (NEW HOLLAND CX 8080 se záběrem lišty 7,2m a CLAAS Lexion 670 se záběrem lišty 9,3m). Na uskladnění komodit pak využíváme vlastní posklizňovou linku s čističkou a sušičkou obili s kapacitou uskladnění přes 4000 tun.