Jezdecký klub Nico Gela

JK Nico Gela z.s. sdružuje mnoho zájemců o jezdecký sport všech věkových a výkonnostních kategorií a nabízí širokou škálu služeb. Koně jezdeckého klubu se velice aktivně účastní jezdeckých závodů v parkurovém skákání a drezuře pod vedením členů JK nebo pod vedením firemních jezdců.

KontaktCeník

Členství v jezdeckém klubu

 Členem JK se může stát osoba starší deseti let, která se zaváže k plnění všech povinností z tohoto členství vyplývajících. Výcvik a organizaci jezdeckého klubu zajišťuje instruktorka jezdectví Monika Krausová. Podrobné podmínky členství v JK obdrží každý zájemce při osobní návštěvě v našich stájích, tak nás neváhejte kontaktovat.

Výcvik jezdců

Kromě členství v JK nabízíme také individuální výcvik jezdců všech úrovní, a to jak na našich tak na vlastních koních. Výcvik probíhá pod vedením kvalifikovaného instruktora. Jednotlivé druhy výcviku včetně ceny jsou uvedeny v sekci „CENÍK SLUŽEB“.

Výcvik koní

V JK nabízíme možnost umístit si k nám vašeho koně do výcviku zaměřeného na drezůru a parkurové skákání.

Vyjížďky

V nabídce JK jsou také vyjížďky do terénu pro jednotlivce i skupiny, vždy pod vedením kvalifikovaného instruktora. V okolí farmy je naprosto minimální provoz a pro se zde nabízí mnoho možností pro vyjížďky do krásné přírody.

Pronájem jezdeckých ploch a haly

V areálu je možnost pronajmout si jezdecké plochy, halu a skokový materiál pro individuální nebo skupinové tréninky, nebo jezdecké semináře a soustředění.

Ceník

Členství v oddílu 600 kč měsíčně
Výcvik pod sedlem 400 kč/45 min.
Vycházka do terénu 500 kč/60 min
Školička pro děti 200 kč/30 min
Vodění na ruce 150 kč/20 min
Pronájem haly 300 kč/ 60 min/kůň
Pronájem jízdárna 200 kč/60 min/kůň

Poptávka

Zajímá vás jezdecký výcvik nebo členství v jezdeckém klubu? Ozvěte se nám!

Rychlý kontakt

Monika Krausová

Tel.: +420 606 110 715
E-mail: mona.krausova@seznam.cz