Prodej palivového dřeva

Z našich smíšených lesů ročně vytěžíme na 1000m3 dřeva, z nějž velká část nyní připadá na palivové dříví. Topení dřevem má své výhody – jedná se o lokální surovinu z obnovitelného zdroje, který  nezanechává uhlíkovou stopu. Dříví zpracováváme štípacím automatem značky Posch a zajišťujeme jeho rozvoz zákazníkům. Disponujeme rovněž balícím zařízením a k prodeji jsou i pilařské odřezky.

PoptávkaCeník palivového dříví

Praskající dřevo do kamen a krbů

Nabízíme palivové dřevo z místních lesů. Vzhledem ke smíšenosti našich lesů prodáváme palivo ve směsích. Jehličnatá směs je tvořena smrkem, borovicí a modřínem. Listnatá měkká pak topolem, osikou, vrbou a lípou. Listnatou tvrdou směs tvoří dub, buk, javory a jasany. Na základě požadavků zákazníků prodáváme břízu zvlášť.

Po určitou dobu je dřevo uskladněné na našem skladě a je tedy již částečně vysušené, díky čemuž má vysokou výhřevnost a dlouhou dobu hoření. 

Jehličnaté dříví je vzhledem k probíhající kůrovcové kalamitě již proschlé a je vhodné k topení ihned po dodávce. Ideální je nakupovat zásobu dříví s ročním předstihem. Na jednu dodávku jsme dle domluvy schopni vyslat 3 – 12 prms.

Ceník palivového dříví

 

Doprava do Kryr zdarma, doprava mimo Kryry 28 Kč/km, vlastní odvoz možný. Minimální odběr nad 5 km – 3 prms. Palivové dřevo dodáváme do okruhu 30 km od Kryr. Zásobujeme například tyto oblasti: Žatec, Petrohrad, Krušovice, Rakovník, Jesenice, Žihle, Lubenec, Chyše, Žutice, Bochov, Hradiště, Valeč, Podbořany, Kadaň, Krásný Dvůr, Radonice, Chbany, Blatno a další.

prms = prostorový metr sypaný prmr = prostorový metr rovnaný 

Poptávka

Máte otázky nebo si přejete objednat? Napište nám vzkaz.

Rychlý kontakt

Veronika Drábková

Tel.: +420 777 717 053
E-mail: drabkova@silhanek.cz